Název fóra

PetrK
Administrátor

Název fóra

Příspěvekod PetrK » pon 18. dub 2016 2:31:09

Jak jste si jistě všimli, název fóra jsem trochu rozšířil. Název Fórum Jadran jsem upravil na Fórum Jadran - Chorvatsko a další destinace na Jadranu. Vysvětlím, proč jsem tak učinil, když všechny ty destinace jsou napsány ještě v popisu fóra.

Jde mě o to, aby si naše fórum našlo co nejvíce uživatelů. Blíží se sezona a mnozí hledají na internetu informace, k čemuž využívají samozřejmě vyhledavače, zejména Google. Robot google nás už několikrát navštívil, přesto když jsem do googlu zadal vyhledat "Fórum Chorvatsko", tak se tam naše fórum neobjevilo. Pokud jsem ale do googlu zadal "forum jadran", objevilo se naše fórum hned jako třetí položka.

A proč to tak je? Protože roboty vyhledavačů zajímá hlavně nadpis, v našem případě je to název fóra. Popis fóra ho už nezajímá, tam sice slovo "Chorvatsko" máme, ale to není nadpis, což pro robota není důležité. Takže z tohoto důvodu jsem upravil název fóra tak, aby obsahoval slovo Chorvatsko.

Přemýšlel jsem jak to udělat, protože změnit název jednoduše na Fórum Chorvatsko nepřipadá v úvahu. Stejný název má "staré fórum" takže by to bylo dosti nevhodné. Nechci nic kopírovat a dělat komukoliv nekalou konkurenci, takové praktiky neuznávám. Navíc existují i jiné destinace na Jadranu, takže fórum není pouze o Chorvatsku. Název této domény je galerie-jadran.net, galerie se jmenuje Galerie - Jadran a název fóra by měl logicky být stejný, tedy Fórum Jadran. Takže jako jediný způsob, jak dostat do názvu slovo Chorvatsko, byl ten název poněkud rozšířit, jak jsem učinil. Je to jediný způsob, jak nás spolehlivě dostat do vyhledavačů a získat tak další nové uživatele.

Krásný den všem :wave
Petr

2001 - Žuljana, 2002 - Sabunike Privlaka (u ostrova Vir), 2004 - Cres a Mali Lošinj, 2005 - Č.Hora / Prćanj Kotorski zaliv,
2006 - Hvar Ivan Dolac, 2008 - Žuljana, 2009 - Žuljana, 2011 - Žuljana, 2016 - Žuljana

Zpět na „Diskuze, náměty a připomínky k Foru Jadran“