Cesta přes SLO a dostavba dálnice A4 Maribor-Gruškovje

PetrK
Administrátor

Re: Cesta přes SLO a dostavba dálnice A4 Maribor-Gruškovje

Příspěvekod PetrK » stř 11. dub 2018 3:21:32

JJ, o tom meilu na DARS jsem to Rosťo přehlédl. Ale ani tak to riskovat nebudu, abych se tam v noci nemusel někde motat. Moc jim nevěřím, pojedu raději tam, kde mám jistotu.

Souběžná cesta tam bude zcela určitě, v nějakém jejich dokumentu jsem to i četl. Ovšem bude tam hlavně kvůli místním, aby z těch dědin měli spojení s dálnicí apod.. Vůbec nevěřím tomu, že z té souběžné cesty bude možné najet na hraniční přechod. To by byli Slovinci sami proti sobě. Podle mého názoru Gruškovje/Macelj bude klasický dálniční přechod, na který se člověk jinak než po dálnici nedostane.
Ale necháme se překvapit a příští rok uvidíme.
Petr

2001 - Žuljana, 2002 - Sabunike Privlaka (u ostrova Vir), 2004 - Cres a Mali Lošinj, 2005 - Č.Hora / Prćanj Kotorski zaliv,
2006 - Hvar Ivan Dolac, 2008 - Žuljana, 2009 - Žuljana, 2011 - Žuljana, 2016 - Žuljana, 2017 - Žuljana

pagam

Příspěvekod pagam » pát 13. dub 2018 10:07:43

I já netrpělivě vyhlížím informace těch, co se vrátí. My jezdíme přes Maribor (naprosto v pohodě :) ). Zajímá mě, jak to bude s napojením letos. Cvetlin už by byl pro mužskýho moc. Ten mi ustoupí alespoň na tuto objížďku, ale co jsem koukala, tak ty cesty tam...a jezdíme tak, že jsme u hranic kolem půlnoci
Takže já pro letošek vážně zvažuji Maďary.
Tak jako tak je prý plán cesty na mě, tak uvidíme
Ale jedou jak ďasi :)
------------------------------------------------------------------------
2002 Novi Vinodolski, 2015 Zelena Laguna, 2016 I.D., 2017 I.D.

atnarfus

Příspěvekod atnarfus » pon 16. dub 2018 20:35:32

Relativně aktuální video úseku od Podledniku na hranice.
https://youtu.be/4SQksW968-c

PetrK
Administrátor

Příspěvekod PetrK » úte 17. dub 2018 0:04:54

atnarfus píše:Relativně aktuální video úseku od Podledniku na hranice.
https://youtu.be/4SQksW968-c

JJ, ono se to v závěru prací bude stejně asi různě měnit. Letos mám už jasno, že přes tento přechod zcela jistě nepojedu. No a další roky se uvidí. Třeba někdy v budoucnu, když se mě nebude chtít objíždět, tak si tu známku možná taky koupím. Tam i zpět jezdím zpravidla v pracovní dny, v noci a mimo hlavní sezonu, takže to bývá i tento přechod volný. O sobotách to už ale zřejmě neplatí ani v červnu nebo září. Loni jsem se vracel v sobotu a projížděl jsem tudy odpoledne, ačkoliv to bylo koncem září, tak směrem do Slovinska byla chorvatská dálnice ucpaná ještě před mýtnicí. Sjel jsem v Durmanci a jel přes Cvetlin, když jsem to při projíždění okolo viděl, byl jsem opravdu rád, jak dobře jsem udělal. Zůstat na dálnici, tak bych se na hranice dostal možná až v době, kdy jsme v Lenartu u Švarce už dojídali večeři :icon_gigi .
Petr

2001 - Žuljana, 2002 - Sabunike Privlaka (u ostrova Vir), 2004 - Cres a Mali Lošinj, 2005 - Č.Hora / Prćanj Kotorski zaliv,
2006 - Hvar Ivan Dolac, 2008 - Žuljana, 2009 - Žuljana, 2011 - Žuljana, 2016 - Žuljana, 2017 - Žuljana

Zpět na „Doprava“