Asistenční služby pro motoristy. Využíváte je, máte zkušenost?

Schimi

Re: Asistenční služby pro motoristy. Využíváte je, máte zkušenost?

Příspěvekod Schimi » pon 30. črc 2018 12:32:16

Tak to jste se snad stali obětí špičky sezóny, kdy asi nestíhají, protože referenci s takovýmto časovým prodlením na Autocare jsem ještě neslyšel. Jinak těch 14 dní atd. není úplně mimo pojistné podmínky, bohužel ale úplně na hraně a tím pádem téměř nepoužitelné. Teď jsme měli v rodině taky dovolenkový případ vymlácení auta vandaly a vykradení v Bosně. Je to čerstvé z min. týdne takže ještě moc nevím, až budu vědět pojišťovnu atd., tak se o ní zmíním. Nicméně fungoval téměř okamžitý odtah do ČR a zápůjčka auta na 5 dní, takže dovolená byla dokončena.
...to, že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...

pagam

Příspěvekod pagam » pon 30. črc 2018 13:04:05

no měli jsme hromadu štěstí v neštěstí, protože jsme se přifařili k jedné akci manžela, takže auto přetáhli na laně na místo určení, tam zburcovali hromady lidí a našli někoho, kdo by snad zajistil odtah a opravu přímo tam a my pro to "jen" dojedem. Ale uvidí se.
Měli jsme tam stanoviště, naskládali nás do karavanu, cestou jsme byli různě propašováváni, klepali jsme se tedy spíš na hranicích HR/SI, ale nakonec vše aspoň takto dopadlo...auto kleklo taky nakonec relativně v dobrém místě, nakonec i dobrzdilo na vhodné místo...
akorát tedy - jako co s tím příště... :wand
------------------------------------------------------------------------
2002 Novi Vinodolski, 2015 Zelena Laguna, 2016 I.D., 2017 I.D., 2018 I.D, 2018 Rijeka

Zdevel

Příspěvekod Zdevel » úte 31. črc 2018 10:58:50

Příště?
1. Pojištění jsme pouze do doby než nastane pojistná událost.
2. Klientem jsem pouze do doby než mně naštvou.

Obě poučky vznikly na základě mých osobních zkušeností. Dealeři to neradi slyší, ale je to tvrdá realita.

pagam

Příspěvekod pagam » stř 08. srp 2018 9:51:06

Přesně tak.
Aktuálně jsem zahájila vyjednávání o tom proplacení cesty. Asi ani to nebude lehké. Bez ohledu na to auto je už prý ok a tak se v pátek vydáme jej vyzvednout
2002 Novi Vinodolski, 2015 Zelena Laguna, 2016 I.D., 2017 I.D., 2018 I.D, 2018 Rijeka

PetrK
Administrátor

Příspěvekod PetrK » stř 08. srp 2018 23:54:31

Držím palce, ať vše dobře dopadne. Aby auto bylo opravené k vaší spokojenosti a z Auto-Care ať se vám podaří něco dostat.

Asistenční služby pro AutoCare zajišťuje Europ Assistance. Letos jsem nad tím uvažoval, ale nakonec jsem zůstal u cestovního pojištění i s asistencí pro auto "Holiday" opět u Kooperativy. Pro ně zajišťuje asistenci Global Assistance. Jaký je mezi firmami Europ a Global Assistance rozdíl co do spolehlivosti, to netuším, protože zkušeností lidí, kteří potřebovali asistenci využít, je na internetu velmi málo. Iluze si ale moc nedělám.
Petr

2001 - Žuljana, 2002 - Sabunike Privlaka (u ostrova Vir), 2004 - Cres a Mali Lošinj, 2005 - Č.Hora / Prćanj Kotorski zaliv,
2006 - Hvar Ivan Dolac, 2008 - Žuljana, 2009 - Žuljana, 2011 - Žuljana, 2016 - Žuljana, SLO-Bled a Bohinjsko jezero, 2017 - Žuljana, 2018 - BIH/SRB/MNE/HR Žuljana

pagam

Příspěvekod pagam » čtv 09. srp 2018 8:01:39

Nedopadlo. Tedy...dali by na letenku nebo bus/vlak. My jedem autem. Na to nedaji ani nijakou pomernou cast.
Vlakem 12h plus preprava po meste,letadlo cca 5-6h s prestupem v Nemecku plus preprava z Krku. Autem za 8-9h. Plus chcem aby slo v pripade potizi tahnout na lane.
Sice opravene je,ale tak radsi no...preci jen ani ne tak neduvera opravari jako jestli to auto toho nenakombinovalo vic..
V noci vyrazime.
Priste nevim. Na konkretni dotazy k pojistce mi moc neporadili ani v nasi pojistovne
Jen v bance nam.nabizeli nejakou diamantovou ci jakou kartu za silene penize, kdy to je pak bez limitu (a snad vrati poplatek za mesice, kdy ji nepouzijeme). Nam to prislo zbytecne,kdyz asistence je
Jako oni by nam i vlak zaplatili a auto po 2tydnech odtahli. Nas ale tocilo,ze rikali pokazde neco jineho. Meli jsme kliku zazemi. Bez toho by to byl jinej lvl...
Proste priste jedine pritele na telefonu

Schimi

Příspěvekod Schimi » čtv 09. srp 2018 12:19:17

Stále nerozumím tomu o co tu jde. Pojišťovna v plné sezóně kdy její kapacity asi nestíhají využila maximální možnou lhůtu pro repatriaci vozidla a to 14 dní. Proplatí cestovní náklady zpět domů oproti cestovním lístkům, vše dle smluvních podmínek, toto si alespoň z posledního studování podmínek pamatuji, že ti nabízí služby dle podmínek, ale je pravda, že žádný komfort to teda není. Až budu vědět další komplikace s dalším plněním, tak mohu pojišťovnu odsoudit, takhle o tom vím prd, resp. pouze to, že to s pojišťovnou úplně neklaplo, komunikace je vypjatá a chaotická, a že takovéto pojištění je k prdu a nepoužitelné. Ale takových vyprávění jsem zažil spoustu a u některých časem zjistil, že to bylo trochu jinak. Takže budu rád, když se dozvím zásadní detaily problému. Jinak držím palce ke šťasnému a bezpečnému návratu.
...to, že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...

pagam

Příspěvekod pagam » stř 15. srp 2018 11:17:03

Náš problém je především s tím, že asistenčka s námi nejednala narovinu od začátku. Že jeden den řekla a), pak řekla b) a nakonec nic. Kdyby s námi tak jednali rovnou a kdybych, jak jsem psala, ve výsledku neměla to zázemí a štěstí, že jsme to nakonec pořešili sami a jinak, nakonec by to tak proběhnout muselo na 75%.
Nicméně, je to za námi, zkušenost to byla, auto je v pořádku doma, tak si dáme rok pauzu a za rok budem řešit, jak se zajistit.

Zpět na „Doprava“