Ceny v Chorvatsku

Schimi

Re: Ceny v Chorvatsku

Příspěvekod Schimi » čtv 25. črc 2019 16:39:33

Turisté v Zadaru šli na zmrzlinu a zaplatili 1200 kuna 018

Čtyřletá rodina s dětmi letos ze Zadaru přináší neuvěřitelně ošklivý a nepříjemný obrázek. Byli v pohodě (alespoň si mysleli) a šli do centra města na zmrzlinu. A pak tu bylo několik úžasných věcí a pro chorvatský cestovní ruch taková typická situace. - Za nesprávné parkování jim byla udělena pokuta 400 kn. Zničili auto bodcem, který je stál 350 kn, a nabíjeli je denní jízdenkou 150 kn. Ale to není všechno....

Pročitajte više na Dalmacija Danas: www.dalmacijadanas.hr/nevjerojatno-turi ... 1-200-kuna © dalmacijadanas.hr
...to, že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...

JirkaD

Příspěvekod JirkaD » pát 30. srp 2019 21:18:57

Chystám se v září na týdení pobyt v Chorvatsku a mám v plánu několik výletů autobusem po okolí. Nevíte někdo, zda existují v Chorvatsku v autobusech slevy pro děti či důchodce?

Danielak

Příspěvekod Danielak » čtv 09. led 2020 10:57:16

Chorvati jsou v tomto někdy opravdu docela vtipní a člověk si musí všechno hlídat a pokud možno si všechono zajistit sám a hlavně po nich nic nechtít, jinak se nedoplatí. Jen 2 lehátka a případně slunečník na den za něaké skoro 3 stovky? Haha. Ale je to o tom, jak moc jste je ochotni podporovat a co jste ochotni udělat proto, aby ste se dostali na krásnou pláž- my jezdíme v posledních letech jen na Cres, kde jsou služby minimální, ale zato příroda a pláže jsou o to krásnější. Slunečník jsem koupil skládací u nás, jídlo a pití si nakoupíme v místním supermarketu a máme úžasnou dovolenou za přijatelné náklady.

Schimi

Příspěvekod Schimi » sob 11. črc 2020 13:26:48

Chorvatsko přijme euro. Pro Čechy tak může výrazně zdražit, až o desítky procent

https://faei.cz/chorvatsko-prijme-euro- ... .sznhp.box

- Bylo rozhodnuto, že centrální směnný kurz kuny za euro bude 7,53450 kuna - řekl Plenkovič

V souvislosti s tímto směnným kurzem bude až do zavedení eura povolen pokles nebo zvýšení směnného kurzu kuny maximálně o 15 procent. Jinými slovy, 7,53450 kuna za euro je centrální kurz, za který budeme kunu vyměňovat za eura, oznámila ECB.
...to, že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...

Zpět na „Ostatní“