Za kolik

Odpovědět
pagam

Re: Za kolik

Příspěvek od pagam »

Tak pokud nedojde k nejake neocekavane udalosti,za 90dnu ve 4 rano nalozim veci a omladinu do auta a vyrazime pres Madary se zastavkou na Pannoniaringu pro posledniho clena posadky (zda pres Slovensko nebo Rakousko se uvidi asi az v dobe odjezdu, znamky koupim obe a nemusim resit vubec nic) dal pres Stary Gorican do na 99% Drveniku a nasledne do cilove destinace Ivan Dolac...tak snad se zadari...

Vsem krasne dovolene,klidne cesty :pa
------------------------------------------------------------------------
2002 Novi Vinodolski, 2015 Zelena Laguna, 2016 I.D., 2017 I.D., 2018 I.D, 2018 Rijeka,2019 I.D., 2019 Baška, 2021 I.D.
Schimi

Příspěvek od Schimi »

za 4 dny Rabac, tak nahoře jsem ještě nikdy nebyl, takže tam asi určitě nikoho známého nepotkám, až z toho mám výčitky spoton2 :beer2
Schimi

Příspěvek od Schimi »

Tak se tam pro velký úspěch, letos podívám ještě jednou, protože tady se asi začne topit....za 5 :beer2 :pa
Fido

Příspěvek od Fido »

Za sedm nám to končí :upset . Jsme tady od neděle a zatím super, i když úterý celý propršelo. Zdravím od Omiše :pa
PetrK
Administrátor

Příspěvek od PetrK »

Tak letos to mám přibližně za 136, pokud se nic zvláštního nestane. Plán stejný jako loni, kolem 18.května odjedu směr Žuljana, druhá polovička za mnou přiletí 1.června do Dubrovníku a domu odjedeme 16.června, takže já opět cca na měsíc.

Máme již od listopadu zarezervováno, ovšem mám obavy, že letos už Chorvatsko naposledy. Dívám se na web našich domácích a zjistil jsem, že cena je už o 100% vyšší, než byla ještě do roku 2020. Loni již podražili, no letos opět a to vcelku výrazně. Navíc dříve byly v ceníku 3 ceny
  • zcela mimo sezonu říjen až květen
  • červen a září
  • červenec-srpen
Letos jsou již pouze dvojí ceny, červenec-.srpen a ostatní / mimo sezonu. Jezdíme tam od r.2008 a jako stálí hosté jsme loni měli cenu o něco nižší, než je oficielní. Uvidím, jak se domluvíme na ceně letos, ale blíží se to k hranici, kterou již nejsem ochoten akceptovat. Zase až tolik peněz si dovolit už nebudu moci. A to se ti naši domácí drží oproti konkurenci přeci jenom trochu "při zemi", ceny konkurence v Žuljaně a na Pelješaci všeobecně jsou už z mého pohledu někdy až šílené.

Nejsem člověk který řekne, že někam letecky to mám levnější. Může to být 100x pravda, ale pro mě to není dovolená podle mých představ. Tak jsem mrknul jen tak zběžně na Bookingu na apartmány v Černé Hoře a ceny jsou mnohdy poloviční, než v Chorvatsku. Takže kdo ví, co vymyslím příští rok, změna destinace by nemusel být špatný nápad. Ale možná také nic, plánovat něco v této divné době asi nemá smysl. Čert ví, jestli vůbec letos někam odjedu, čekají nás těžké a nejisté časy.
Petr

2001 - Žuljana, 2002 - Sabunike Privlaka (u ostrova Vir), 2004 - Cres a Mali Lošinj, 2005 - Č.Hora / Prćanj Kotorski zaliv,
2006 - Hvar Ivan Dolac, 2008 - Žuljana, 2009 - Žuljana, 2011 - Žuljana, 2016 - Žuljana, SLO-Bled a Bohinjsko jezero, 2017 - Žuljana, 2018 - BIH/SRB/MNE/HR Žuljana
Odpovědět