Vzhled fóra

Odpovědět
Uživatelský avatar
PetrK
Administrátor
Příspěvky: 729
Registrován: ned 27. bře 2016 0:31:04

Vzhled fóra

Příspěvek od PetrK »

Defaultně je nastaven vzhled prosilver .

Pokud Vám tento vzhled a uspořádání fóra nevyhovuje, zkuste si vzhled fóra změnit na subsilver2 .
Tento vzhled má nejen mírně odlišné barevné zobrazení, ale především zcela jiné uspořádání celého fóra, příspěvků, odkazů, obsahuje jiná tlačítka apod..

Vzhled změníte ve svém Uživatelském panelu > Nastavení.

PS: Chcete-li ale zachovat veškeré možnosti a vlastnosti fóra, doporučuji používat základní přednastavený styl "prosilver". Druhý styl - sublisver2 nezaručuje podporu a plnou funkčnost všech rozšíření a doplňků tohoto fóra, pokud jsou nějaké nainstalovány..

==============================================================================================================


UPOZORNĚNÍ: (doplněno 9.4.2016)

Pokud chcete nahrávat na fórum obrázky jako přílohy, tak u vzhledu subsilver2 bohužel nefunguje automatické zmenšování obrázku na povolenou velikost. Maximální povolená velikost obrázku je 1600x1200px, chcete-li nahrát větší obrázek, je nutné jej nejdřívě ve svém PC zmenšit na povolené rozměry.

Při použití defaultního stylu prosilver nemusíte před nahráváním obrázku jako přílohy nic s obrázkem dělat, je-li obrázek větší, tak v průběhu nahrávání se sám automaticky zmenší na povolenou velikost.

Upozornění se týká pouze nahrávání obrázku jako přílohy. Chcete-li vložit do příspěvku obrázek z webu, tak toto funguje bez problému u obou stylů, jelikož zde žádné omezení velikosti obrázku není (v příspěvku se zobrazuje pouze náhled s odkazem na jiný web, kde je obrázek uložen).
Petr

2001 - Žuljana, 2002 - Sabunike Privlaka (u ostrova Vir), 2004 - Cres a Mali Lošinj, 2005 - Č.Hora / Prćanj Kotorski zaliv,
2006 - Hvar Ivan Dolac, 2008 - Žuljana, 2009 - Žuljana, 2011 - Žuljana, 2016 - Žuljana, SLO-Bled a Bohinjsko jezero, 2017 - Žuljana, 2018 - BIH/SRB/MNE/HR Žuljana
Odpovědět