Úpravy a mazání vlastních příspěvků a příloh

Odpovědět
PetrK
Administrátor

Úpravy a mazání vlastních příspěvků a příloh

Příspěvek od PetrK »

Úprava příspěvků:
Každý uživatel může svůj příspěvek libovolně upravovat a to neomezeně kdykoliv.

Smazání příspěvku
Každý uživatel může svůj příspěvěk také smazat. Příspěvek lze smazat pouze do 60 minut od jeho odeslání, po uplynutí této doby již není nabídka pro smazání příspěvku dostupná.

Smazání příloh
Seznam všech nahraných příloh je k dispozici v Uživatelském panelu na kartě Přehled > přílohy. Zde můžete své přílohy kdykoliv ze serveru zcela odstranit. Přílohu, kterou chci odstranit, označím zaškrtnutím políčka a dole pod seznamem je tlačítko Odstranit označené .
Petr

2001 - Žuljana, 2002 - Sabunike Privlaka (u ostrova Vir), 2004 - Cres a Mali Lošinj, 2005 - Č.Hora / Prćanj Kotorski zaliv,
2006 - Hvar Ivan Dolac, 2008 - Žuljana, 2009 - Žuljana, 2011 - Žuljana, 2016 - Žuljana, SLO-Bled a Bohinjsko jezero, 2017 - Žuljana, 2018 - BIH/SRB/MNE/HR Žuljana
PetrK
Administrátor

Re: Úpravy a mazání vlastních příspěvků a příloh

Příspěvek od PetrK »

Původně byla i doba pro úpravu příspěvku nastavena na 60 minut, stejně jako pro odstranění příspěvku. Bohužel mě ale nenapadlo, že omezení doby pro úpravu příspěvku je provázáno také s přílohami. Po uplynutí nastavené doby totiž nebyla možná ani práce s již nahranými přílohami. Navíc si myslím, že omezení doby pro úpravu příspěvku u všech uživatelů je zbytečné a pro někoho může být i nepříjemné.

Omezení doby pro úpravu příspěvku jsem tedy zrušil a nyní může každý uživatel upravovat svůj příspěvek kdykoliv, zcela neomezeně. Ve svém uživatelském panelu má tak každý uživatel trvalý přehled o všech přílohách, které do fóra nahrál. Současně má i možnost přílohy z fóra odstraňovat.

Bohužel, v uživatelském panelu se vám nezobrazí přílohy, které jste do fóra nahráli do dnešního dne, t.j. do 10.4.2016, kdy jsem změnil původní nastavení. Tyto přílohy byly nahrány v době, kdy bylo nastaveno omezení pro úpravu příspěvku a zpětně je již nelze v panelu zobrazit (alespoň u mého zkušebního nicku kachacek to tak je). Pokud by kdokoliv potřeboval odstranit přílohu, kterou ve svém uživatelském panelu nevidí, napište mě prosím třeba soukromou zprávu a já vám přílohu odstraním.

Omlouvám se a děkuji za pochopení. Stále se učím a tento problém ohledně příloh mě při počátečním nastavování fóra vůbec nenapadl.

Přeji všem krásný den
:wave
Petr

2001 - Žuljana, 2002 - Sabunike Privlaka (u ostrova Vir), 2004 - Cres a Mali Lošinj, 2005 - Č.Hora / Prćanj Kotorski zaliv,
2006 - Hvar Ivan Dolac, 2008 - Žuljana, 2009 - Žuljana, 2011 - Žuljana, 2016 - Žuljana, SLO-Bled a Bohinjsko jezero, 2017 - Žuljana, 2018 - BIH/SRB/MNE/HR Žuljana
Odpovědět