Pravidla tohoto fóra

Zamčeno
Uživatelský avatar
PetrK
Administrátor
Příspěvky: 729
Registrován: ned 27. bře 2016 0:31:04

Pravidla tohoto fóra

Příspěvek od PetrK »

Registrací na fórum jste odsouhlasili základní všeobecná pravidla, která jsou u registrace uvedena. Zde bych chtěl trochu podrobněji upřesnit pravidla pro toto fórum:
  • Prosím uživatele, aby jejich příspěvky neobsahovaly žádné hanilvé, urážlivé a hrubé vulgární výrazy. Rasistické a xenofobní příspěvky zde určitě také nemají co dělat. Příspěvky, porušující tato pravidla, budu nucen vymazat. Pokud pak ani přes upozornění autora takových příspěvků nedojde k nápravě a tato pravidla bude opakovaně porušovat, může to být důvodem k jeho deaktivaci z fóra.
  • Byl bych moc rád, kdyby se toto fórum stalo oblíbeným místem milovníků Jadranu, na kterém si vzájemně vyměňují své zkušenosti a které je pro každého zdrojem užitečných informací. Přál bych si, aby to bylo fórum, na kterém se každý cítí dobře a rád se sem vrací. K takové pohodě ovšem nepřispívají osobní útoky a napadání ostatních uživatelů, toho se prosím snažte vyvarovat. Každý se jistě rád vrací na fórum, na kterém se dodržují základní pravidla slušného chování.
  • Nová témata zakládejte pokud možno do fóra, jehož název se daného téma týka. Chcete-li založit téma, které se bezprostředně netýká žádného z fór jako je Doprava, Ubytování a podobně, vložte jej prosím do fóra Ostatní.
  • Ve svých odpovědích a příspěvcích se prosím snažte alespoň přibližně držet daného tématu. Diskuze by se neměla zvrhnout v záplavu příspěvků, které s daným tématem vůbec nesouvisí a pro ostatní uživatele se tak celé vlákno stává zbytečně nepřehledné.
  • Toto fórum je zaměřeno na cestování k Jadranu a vše, co se daných zemí týká a co s tím souvisí. Různá všeobecná témata můžete zakládat ve fóru Ostatní, zde je možné si podiskutovat prakticky o čemkoliv. Ve fóru Ostatní není třeba se nějak důsledně držet přímo tématu fóra.
Toto fórum nemá žádné komerční zájmy. Galerii a Fórum provozuji na serveru svého webhostingu čistě ze své vlastní iniciativy a osobního zájmu o Chorvatsko a cestování. Při zachování základních pravidel nejsou proto komerční odkazy v příspěvcích žádný problém:
  • Do svých příspěvků můžete bez problému vkládat odkazy, týkající se ubytování či nabídky na ubytování a podobně. Vkládat můžete v podstatě jaké-koliv odkazy, počet odkazů v jednom příspěvku je omezen na maximálně deset, což je myslím naprosto dostačující.
  • Na druhou stranu fórum rozhodně nemá sloužit ke komerční reklamě. Přidáte-li do svého příspěvku odkaz na CK se kterou jste spokojeni, na ubytování ve kterém jste byli spokojeni nebo nabídku ubytování, je to samozřejmě v pořádku protože vaše zkušenosti jsou přínosem pro ostatní uživatele. Bude-li se ale jeden a ten samý odkaz opakovat ve větším množství v různých tématech a vláknech, která s daným odkazem ani tématicky nesouvisí, tyto opakující se odkazy budou znepřehledňovat fórum a obtěžovat ostatní uživatele, pak to již nelze považovat za snahu podělit se o své zkušenosti. Naopak toto již lze považovat za nežádoucí, agresivní komerční reklamu a takové příspěvky budou smazány. Uživatel bude upozorněn a při opakování této své agresivní reklamní činnosti bude jeho účet na fóru deaktivován.
Petr

2001 - Žuljana, 2002 - Sabunike Privlaka (u ostrova Vir), 2004 - Cres a Mali Lošinj, 2005 - Č.Hora / Prćanj Kotorski zaliv,
2006 - Hvar Ivan Dolac, 2008 - Žuljana, 2009 - Žuljana, 2011 - Žuljana, 2016 - Žuljana, SLO-Bled a Bohinjsko jezero, 2017 - Žuljana, 2018 - BIH/SRB/MNE/HR Žuljana
Zamčeno