Nastavení fóra, další informace

Odpovědět
PetrK
Administrátor

Nastavení fóra, další informace

Příspěvek od PetrK »

Z bezpečnostních důvodů jsem mimo jiné fórum nastavil tak, že host (nepřihlášený návštěvník) může fórum prohlížet a to i včetně všech příloh, ale nemůže psát žádné příspěvky ani na žádné příspěvky odpovídat. Pro plnohodnotné využití všech funkcí fóra je proto nutné se registrovat, po přihlášení je pak ihned celé fórum uživateli plně k dispozici bez omezení.

Fórum jsem pro začátek nastavil podle svých představ, aby co nejlépe sloužilo všem uživatelům. Pokud se fórum rozjede a bude skutečně využíváno, tak teprve jeho provoz ukáže, co je třeba zlepšit či nastavit jinak a podobně. Fórum by mělo sloužit všem uživatelům k jejich plné spokojenosti, proto velmi uvítám každou připomínku a rád zodpovím jaký-koliv dotaz. Nastavení fóra se dá různě měnit, každému podnětu a přání se budu věnovat a bude-li to možné, vždy rád vyhovím.

Pro jaké-koliv dotazy a připomínky můžete prosím využít sekci Diskuze, náměty a připomínky k Foru Jadran
Petr

2001 - Žuljana, 2002 - Sabunike Privlaka (u ostrova Vir), 2004 - Cres a Mali Lošinj, 2005 - Č.Hora / Prćanj Kotorski zaliv,
2006 - Hvar Ivan Dolac, 2008 - Žuljana, 2009 - Žuljana, 2011 - Žuljana, 2016 - Žuljana, SLO-Bled a Bohinjsko jezero, 2017 - Žuljana, 2018 - BIH/SRB/MNE/HR Žuljana
Odpovědět