Kolony, potíže, uzavírky na trase

Schimi

Kolony, potíže, uzavírky na trase

Příspěvek od Schimi »

trasa Jihlava-Znojmo : viz. příloha
uzavírky.jpg
Zdevel

Re: Kolony, potíže, uzavírky na trase

Příspěvek od Zdevel »

Myslím, že hodně lidí tyto dopravní informace v ČR používá, ale pro jistotu: http://www.dopravniinfo.cz/
Schimi

Příspěvek od Schimi »

Tohle je taky dobrý, dá se tam nastavit cokoliv :smiley1
http://www.silnicniuzavirky.cz/
Stir

Příspěvek od Stir »

kdo pojedete do Splitu na trajekt tak se pripravte na chaos, je tam rozkopana cast prijezdu k trajektum a neni to nejak znaceny a tak auta stojej a cekaj na trajekty kde se da ale po notne davce trpelivosti jsem zaparkoval v trajektu smer Vis :-)
ajax

Příspěvek od ajax »

Toš tos mě moc nepotěšil. Letos jsem chtěl poprvé jet na Hvar se Splitu. Asi to zase jistí Drveník. smileyanim5
JIRKA Z RI

Příspěvek od JIRKA Z RI »

Z CHORVATSKYCH TELEVIZNICH NOVIN: - DOUFAM, ŽE SE TOMU DA POROZUMET...

"(J)Kao dobrodošlicu(PRIVITANI), prve splitske turiste dočekali su - teška mehanizacija i (STAVEBNI PRACE)građevinski radovi.
'Mislim da(ŽE) nije pravo (DOBA)vrijeme za (TOTO)ovo. Vjerujem da(ŽE) znaju(VEDI) što(CO) rade(DELAJI). Ne (PREKAŽI MI)smeta mi, ali(E) kod(U) nas bi to sigurno(URČITE) radili(DELALI) u(V) drugo(JINOU) vrijeme(DOBU) godine', (REKL)kazao je Dan, turist iz(Z) Australije.
Neki(NEKTERI) su(SI) rukama pokrivali uši. Uređuje(UPRAVUJE) se prilaz(PRIJEZD) trajektnoj luci(PRISTAVU). Iz(Z) Lučke(PRISTAVNI) uprave(SPRAVY) poručuju(VZKAZUJI) - radovi(PRACE) će biti (H)gotovi tek(TEPRV) krajem(KONCEM) lipnja(ČERVNA).
Splićani(SPLITANE) su(JSOU) z(H)groženi.
(TOTO)Ovo je gore(HORŠI) od(NEŽLI) katastrofe'.
To je trebalo zimi (PROVADET))raditi. Nije dobro za turizam'."
JIRKA Z RI

Příspěvek od JIRKA Z RI »

...nejvetši potiž nastane když na HR dalnici jedete 140 km povolenou rychlosti (to znamena 130 + tolerovanych 10 km navic) v levem tzv. predjiždejicim pruhu..a najednou se pred vami objevi vozidlo jedouci take takovou rychlosti...ale ouvej...proti vam...tak jen zavrit oči...a odputovat do nebe...toto se včera v 6 rano (už asi tak podesate za 10 poslednich let) stalo na HR dalnicich...presneji na pul cesty mezi Zahrebem a Belehradem...44 lety ridič auta s nemeckou pz jedouce v protismeru narazil do zg auta v nemž byli dva mladici...31 a 35 leti..jasne, že všichni v nebi... co k tomu dodat...jet jen pravym pruhem a jen stovkou...a stejne si porad nebyt jist ...
do googlu: jurio je u suprotnom smjeru
Naposledy upravil(a) JIRKA Z RI dne ned 29. kvě 2016 21:06:33, celkem upraveno 1 x.
vasnivykolista

Příspěvek od vasnivykolista »

když jsem jel zpět z Blata v r.2009 tak při nájezdu na R52 u Pohořelic kolem 23hod...jsem začal předjíždět auto s přívěsem s lodí..a kde se vzalo tu se vzalo auto v protisměru..za mnou jel švagr a taky předjížděl...vrátili jsme se do pravého pruhu v posledním momentu..asi 3-5 vteřin a bylo po mě :wand
Živogošće Blato - 2008; 2009; 2010; 2011; 3x2012; 2013; 2x2014; 2x2015; 2016; 2x2017; 3x2018; 3x2019; 2x2020 :drink
jorgos

Příspěvek od jorgos »

madarska 86: 24.5. tam 29.5. zpet
opravuji prutah celým Mosonmagyaróvárem odfrezovany povrch+nekde oprava kanalizace. cca na tretine trasy semafory jede se jednosmerne. odhaduju tak na mesic a pul.
mezi Szombathely a Redicem asi 9 semaforu. cca na polovine z nich jsem projel az na druhou ci treti zelenou. (dlouhe opravovane useky fronta 25-30 kamionu) Je tam odpocet casu, cervena sviti cca 360 vterin. Takze na madarskych 200km je to o 45 min. delsi. Jednoznacne nejdelsi zdrzeni za poslednich 10 let a to neni sezona. Vetsinu useku do leta nestihnou, protoze chybi pulka vozovky, jako kdyz opravovali napr. prutah Zalabaksou.

slovenska D2: jen jedna oprava mostu-prejedz do protismeru.

HR cesty v pohode.
Ve Splitu v pristavu hruza plno bagru a delniku rozkopana silnice a parkoviste. To taky do leta nestihnou.
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/spli ... 37884.html
Pošťák

Příspěvek od Pošťák »

Cestou tam jsem to jel(Mosonmagyaróvár) ve čtyři ráno bez problému a po pěti dnech asi polovina opravena a v sobotu se tam makalo. Horší na čas to bylo za Strážnicí, tam nemakala ani noha. To byla ale neděle. Dva úseky za sebou a na obou jsem stál. V sezóně to snad bude OK. Tam to moc nezvládli, projelo více aut než se mezi tyto úseky vejde. Klimatizace byla výhodou.
Jsem zvědavý kdy se Slováci s Maďarama domluví na opravě cesty na bývalé celnici. Asi bude muset zasednout europarlament.
jorgos

Příspěvek od jorgos »

to Postak:
tam v utery cca v 9 a zpet v nedeli v 19 a obe cesty krokem. Mesto plny aut, ale do cervence urcite bude hotovo. Za Straznici ten horni usek se da objet pres Vnorovy. Pred semaforem vlevo (jen dopr. obsluha, ale da se) ma byt hotovo do 4.7. tak uvidime.
Schimi

Příspěvek od Schimi »

Jelikož se blíží také můj první letošní odjezd, tak jsem sondoval ten problematický úsek plný uzavírek Jihlava-Znojmo, respektive Jihlava-Želetava. Objízdnou trasu Jihlava-Želetava jsem našel celkem slušnou a o stejné vdálenosti, ale sondováním u kolegů z práce z tohoto směru, kteří ten směr denně dojíždí, jsem byl umravněn, ať neblbnu. Pokud nepojedu ve špičkách, tak mě prý čeká na uzavírkách max. zpomalení 5-10 minut. Takže pokud pojedu navečer, v noci, nebo brzo ráno, mám jet normálně a nehledat žádné alternativy, prý to za ty horší cesty nestojí. Tož takto jsem nakoupil od lidí co ten směr denně jezdí.
Schimi

Příspěvek od Schimi »

Tak přecejenom mám rozporuplné pocity z trasy Jihlava - Želetava a spíše bych nyní volil objížďku tohoto rekonstruovaného úseku s 6-ti semafory směrem takto : Jihlava-Příseka-Brtnice-Opatov-Předín-Želetava. Jedna cesta mi vyšla a druhá zpět v sobotu v noci stála za starou belu. Takže bych nyní volil objet to.
Schimi

Příspěvek od Schimi »

Obrovské kolony v Chorvatsku. Dálnici k moři ucpala loď!
Ale vypadá to, že to lodička přežije-snad, docela majitele lituju, a ty za ním taky.

http://tn.nova.cz/clanek/kuriozni-nehod ... lnici.html
Jíra

Příspěvek od Jíra »

Tak to je masakr. Zlatý červen a září. O prázdninách bych to nedal. :wave
jorgos

Příspěvek od jorgos »

stav k 11.7.
pred Straznici uz semafory nejsou, v Mosonmagyarovaru stale asfaltuji - 1 semafor, a mezi Csornou a Redicem cca 5 semaforu.
slovenska D2: u Kutu stale oprava mostu - prejizdi se do protismeru.
PetrK
Administrátor

Příspěvek od PetrK »

Jíra píše:Tak to je masakr. Zlatý červen a září. O prázdninách bych to nedal. :wave
Jo jo, zlatý červen a září. I když určitě i o prázdninách se to dá, jenom nesmí člověk jezdit z pátka na sobotu. Poslouchal jsem včera na radiožurnálu skoro celý den upozorňování na četné kolony po trase do Chorvatska, některé údajně až 15km dlouhé. Něco ve Vídni, pak hlavně beznadějně ucpaný Macejl, Lučko, dlouhá kolona před tunelem Sveti Rok atd... Musel to být fakt masakr.
Petr

2001 - Žuljana, 2002 - Sabunike Privlaka (u ostrova Vir), 2004 - Cres a Mali Lošinj, 2005 - Č.Hora / Prćanj Kotorski zaliv,
2006 - Hvar Ivan Dolac, 2008 - Žuljana, 2009 - Žuljana, 2011 - Žuljana, 2016 - Žuljana, SLO-Bled a Bohinjsko jezero, 2017 - Žuljana, 2018 - BIH/SRB/MNE/HR Žuljana
jorgos

Příspěvek od jorgos »

stav k 31.7.
Mosonmagyarovar opraven
mezi Csornou a Redicem 4 semafory
opravuji hran. prejezd v Redicu, jezdi se pres parkoviste kamionu
slov. D2 u Kutu opravena
Odpovědět