Rozdeli forum na hlavni strance na tri vybery - HR - I - AL

Odpovědět
JIRKA Z RI
Příspěvky: 26
Registrován: ned 10. dub 2016 21:09:16

Rozdeli forum na hlavni strance na tri vybery - HR - I - AL

Příspěvek od JIRKA Z RI »

...zda se mi že by to bylo prehlednejši...mit každa destinace svou "hlavni" stranku...
Uživatelský avatar
PetrK
Administrátor
Příspěvky: 729
Registrován: ned 27. bře 2016 0:31:04

Re: Rozdeli forum na hlavni strance na tri vybery - HR - I - AL

Příspěvek od PetrK »

Přemýšlel jsem co s tím, ale to asi tak úplně Jirko nejde, to by každá destinace musela mít vlastní samostatné fórum.

V jistém smyslu ale už i nyní svou hlavní stránku každá destinace má. Ačkoiv to na první pohled není vidět, tak i ten bíle napsaný název fóra v tom tmavomodrém rámečku vlevo nahoře je odkaz:
lista.jpg
lista.jpg (10.06 KiB) Zobrazeno 2404 x
Takže když klikneš na ten bílý název "FORUM CHORVATSKO", objeví se ti hlavní stránka tohoto konkrétního fóra. Jediné malé omezení je v tom, že když se budeš chtít na tuto stránku při prohlížení fóra vátit, tak v horní navigační liště musíš kliknout na "Forum CHORVATSKO", což je až druhá položka:
navigacni_lista.jpg
navigacni_lista.jpg (4.12 KiB) Zobrazeno 2404 x
Jde jenom o to, zvyknout si na to. Pokud by jsi totiž kliknul na první položku "Obsah fóra", tak by jsi se dotal na hlavní stránku celého fóra, což nechceš.

=====================================================================================================================

V každém případě jsem provedl ještě malé úpravy, aby pro lepší přehlednost nebyla hlavní strana celého fóra tak dlouhá. Jako jediné "rozbalené" fórum v samostatném jednom bloku na hlavní straně jsem ponechal Chorvatsko, protože to je myslím pro většinu uživatelů prioritní. Ostatní destinace jsem pro lepší přehlednost umístil společně do jednoho dalšího bloku s názvem Fóra: Albánie, Černá Hora, Bosna a Hercegovina, Slovinsko, Itálie. Zde je možné kliknout opět v levém rohu lišty na tento název (pak se zobrazí seznam fór / destinací), nebo přímo na název konkrétní destinace (například Slovinsko) a tím se opět dostaneš na hlavní stránku tohoto konkrétního fóra. Jenom je třeba dát pozor, pokud se chceš z konkrétního fóra vrátit na jeho hlavní stranu a nikoliv na hlavní stranu celého fóra, že se v horní navigační liště musí kliknout na název toho fóra a nikoliv na "Obsah fóra". Je to jenom o zvyku.

Snad toto uspořádání fóra bude všem vyhovovat. Vím, že pro většinu je důležité především Chorvatsko, proto jsem jej jako jediné fórum nechal na hlavní straně rozbalené v samostatném bloku.
Celé toto fórum má název Fórum Jadran a proto jsou zde i všechny ostatní destinace jadranského pobřeží, určitě si každá z nich samostatné fórum zaslouží. Jejich uspořádání je stejné jako u Chorvatska, pouze jsem je umístil do jednoho společného bloku, protože jinak by hlavní strana celého fóra byla značně dlouhá.
Petr

2001 - Žuljana, 2002 - Sabunike Privlaka (u ostrova Vir), 2004 - Cres a Mali Lošinj, 2005 - Č.Hora / Prćanj Kotorski zaliv,
2006 - Hvar Ivan Dolac, 2008 - Žuljana, 2009 - Žuljana, 2011 - Žuljana, 2016 - Žuljana, SLO-Bled a Bohinjsko jezero, 2017 - Žuljana, 2018 - BIH/SRB/MNE/HR Žuljana
Odpovědět